Skip to main content

معایب استفاده از هاست رایگان

هاست رایگان داشتن هاست و دامنه امری ضروری برای شرکت هایی است که می خواهند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنند، با این حال بسیاری از افراد هاست رایگان را به هاست پولی ترجیح می دهند و حاضرند مهم ترین اجزای کار خود را روی یک هاست رایگان راه اندازی کنند. در صورتی که استفاده از هاست رایگان کاملا اشتباه است و شما نباید به هاست های رایگان اعتماد کنید چون کیفیت و پشتیبانی آن ها اصلا خوب نیست و بسیار محدود هستند. هاست های رایگان یا ارزان قیمت معایب زیادی دارند و چند مورد از بزرگترین مشکلات آن ها عدم پشتیبانی، امن نبودن، تبلیغات مزاحم، قابل اعتماد نبودن و… می باشند.
در این پست درباره معایب استفاده از هاست رایگان صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید. 🙂

امنیت سایت 👇
زمانی که شما از هاست های رایگان استفاده می کنید هیچ تضمینی برای امنیت وب سایتتان وجود نخواهد داشت و هک شدن هاست های رایگان برای شرکت های هاستینگ اهمیت ندارد چون در نظر آن ها سایت مهمی روی آن سرور بارگذاری نشده است، اما زمانی که شما یک هاست خوب خریداری می کنید علاوه بر منابعی که دریافت خواهید کرد امنیت و پشتیبانی نیز برای شما تضمین می شود به همین دلیل استفاده از هاست پولی صد برابر بهتر از هاست رایگان می باشد.

منابع محدود و کاهش سرعت لود شدن سایت 👇
منابعی که توسط هاست های رایگان در اختیار شما قرار می گیرند بسیار محدود هستند و شما به هیچ وجه نمی توانید آن ها را ارتقا دهید، در واقع بیشتر هاست های رایگان دارای هاردهای قدیمی و سرعت بسیار پایینی هستند و همین موضوع سبب می شود که سرعت لود شدن سایت شما کاهش یابد و در نتیجه شما بازدیدکنندگان سایت خود را از دست می دهید.

❌ تبلیغات های مزاحم و اجباری 👇
اگر شما سایت خود را از طریق هاست رایگان طراحی کرده باشید بعد از مدتی با تبلیغات های اجباری مواجه خواهید شد و قادر نیستید که آن ها را غیر فعال کنید.

عدم پشتیبانی 👇
هاست های رایگان هیچگونه خدماتِ پشتیبانی به شما ارائه نمی دهند و به همین دلیل اگر اتفاقی برای سایت شما رخ دهد و یا سایتتان ار دسترس خارج شود هیچکس پاسخگو نخواهد بود، به همین خاطر یکی دیگر از دلایلی که نباید از هاست رایگان استفاده کرد نبودن پشتیبانی برای وب سایت می باشد.

پس همین حالا به فکر خرید یک هاست مناسب برای کسب و کار آنلاینتان باشید و ارزش و اعتبار سایت خود را با بهره گیری از یک هاست حرفه ای بالا ببرید. 😇

» منبع : WordPress Center