Skip to main content

شما نیز می توانید با تهیه و طراحی سایت خوب، نیاز دیگران را بر آورده سازید و از این راه درآمد شرکت خود را با حداقل هزینه، بالا ببرید. حتی اگر شما در نظر ندارید که به صورت آنلاین، فروش داشته باشید، یک وب سایت خوب، برای هر کسب و کاری ضروری می باشد.

ارائه خدمات طراحی سایت  به صورت یکپارچه و جامع ارائه می گردد. به گونه ای که خدمات وب سایت، از ثبت دامنه و میزبانی وب تا راه اندازی سایت توسط سیستم مدیریت سایت (سایت ساز)، پشتیبانی و بروزرسانی وب سایت شما، به صورت کامل توسط ما ارائه می گردد.

تعرفه ساخت سایت، طراحی سایت حرفه ای و طراحی وب سایت ها


اجرا و طراحی صفحات داخلی

نرم افزار مدیریت سایت به صورت کامل دارای قابلیت افزودن، ویرایش و حذف مطالب و امکانات مختلف می باشد. در صورتی که مایل باشید، می توانید طراحی سایت و اجرای صفحات داخلی را بر عهده تیم متخصص شرکت بگذارید. هزینه طراحی و اجرای صفحات، به ازای هر صفحه که شامل طراحی بنر بالای سایت و طراحی صفحات داخلی می باشد در جدول زیر شرح داده شده است. تعداد صفحات جهت اجرا توسط مشتری تعیین می گردد و مدت زمان اجرای صفحات ، ۵ صفحه در هر روز کاری تخمین زده می شود.

بعد از ساخت سایت یا طراحی سایت

پس از طراحی سایت توسط  E Site Design، شما یک صفحه مدیریت تحت وب مخصوص خود دارید، که می توانید ادامه کنترل، مدیریت سایت و بخشهای مختلف را از طریق آن به صورت آنلاین و از هر نقطه ای در جهان بر عهده بگیرید. پنل مدیریت سایت بسیار کاربر پسند طراحی شده و شما می توانید با استفاده این ابزار، به سادگی با بخش های مختلف آن آشنا شده و استفاده نمائید.


چرا نیاز به طراحی سایت با کیفیت خوب داریم ؟

سرویس طراحی وب سایت توسط ESiteDesign، بر اساس تجارب چند ساله در عرصه طراحی وب و حضور در تیم های بین المللی ارائه می گردد. در طراحی صفحات وب، تمامی نکات مهم، اصول صحیح و رعایت استاندارد های جهانی وب جهت ساخت سایت و رشد آن در فضای اینترنت رعایت می گردد تا معرفی شما به بهترین شکل در فضای مجازی شکل بگیرد. بکارگیری این تکنیکهای فنی در طراحی سایت ، منجر به افزایش بازدید کنندگان مرتبط با کسب و کار شما می گردد.


سرویس طراحی سایت و طراحی E Site Design ، بر اساس رعایت آخرین استاندارد های تحت وب ارائه می گردد و در این راه سعی بر این است که هر وب سایتی که توسط سرویس طراحی سایت E Site Design ایجاد می گردد ، به عنوان نمونه کاری مثال زدنی از خدمات ما ارائه گردد. از جمله مزایای استفاده از خدمات E SiteDesign ، استفاده از تخصص فنی و بروز پرسنل می باشد.


اصول طراحی سایت حرفه ای و شرکتهای طراحی وب سایت

امروزه با فراگیر شدن استفاده از اینترنت ، روش های تبلیغات و معرفی هم دچار تحول بزرگی شده است. در چنین شرایطی سایتها به کمک ما می آیند تا ما بهتر کسب و کار و فعالیت خود را به عموم معرفی کنیم. در این میان طراحی سایت اصولی منطبق بر تکنیک های روز در این بازار رقابتی بسیار کمک کننده است. بسیار مهم است که سایتی که طراحی میکنیم اصول اولیه استانداردهای وب را رعایت نموده و در حین تبعیت از این قوانین برای بیننده جذاب باشد و در کنار همه این ها از نظر موتورهای جستجو هم بهینه باشد .

در حال حاضر اشخاص و شرکت های بسیاری سرویس طراحی وب سایت را ارائه می کنند اما خوب است که در این بازار شلوغ سرویس دهنده ای را انتخاب کنیم که حتما از طراحی آن بازگشت مد نظرمان را به دست بیاوریم. یکی از شرکت های مطرح در زمینه طراحی وب سایت که بر طبق استانداردهای روز و با کیفیت عالی سرویس طراحی سایت راارئه می کند شرکت E Site Design می باشد. شما این امکان را دارید تا با دریافت مشاوره از کارشناسان فنی شرکت به بهترین شکل سایت مد نظر خود را داشته باشید.

اصولی که در طراحی وب سایت معمولا در نظر گرفته می شوند عبارتند از رعایت تعادل در میان عناصر سایت، استفاده از تضاد و کنتراست میان المانها، استفاده از تناسب رنگی مناسب و طراحی به گونه ای که سایت شما برای موضوع مرتبط با فعالیت تان پررنگتر باشد.

کارشناسان شرکت E Site Design با داشتن تجربه حضور در تیمهای توسعه نرم افزارهای بین المللی و با بهره گیری از دانش به روز خود بهترین طراحی را با در نظر گرفتن تمامی معیارهای بالا به شما ارائه می کنند، با در نظر گرفتن این اصل که سایت طراحی شده برای موتورهای جستجو هم بهینه باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای منطقی صاحب بهترین سایت شوید که نه تنها با طراحی های متداول متفاوت خواهد بود بلکه شما را برای رسیدن به هدفی که دارید یاری خواهد کرد.